Balíčky pro technické disciplíny Competition

Tento balíček představuje kombinaci tří vyspělých softwarových produktů a bezdrátovou síť AirLynx. AirLynx je více než jen bezdrátová komunikace – tu mohou zajistit desítky jiných produktů. Infrastruktura AirLynx však nabízí bezdrátovou komunikaci mezi kapesními počítači, na nichž běží software FieldLynx pro řízení disciplín, a větroměrem, výsledkovými tabulemi a databázemi – a je rovněž plně kompatibilní s funkcemi bezdrátové komunikace EtherLynx PRO a kamer Fusion.
Srdcem tohoto balíčku je software FieldLynx. Nabízí kompletní řízení všech technických disciplín od zápisu atletů po integraci výsledků do softwaru pro řízení závodů. Tento modulární balíček lze kdykoli dále vylepšit o širokou škálu displejů, větroměrů a technologii EDM (elektronické měření vzdálenosti).
 
 
 
 

Vše potřebné je v ceně:

Tři kapesní počítače typu Pocket PC, připojovací bod 802.11, anténa se zesilovačem, potřebná kabeláž a Software.
 

Komponenty

 • 3 kapesní počítače s bezdrátovým připojením a operačním systémem Windows CE.
 • Brána a anténa se zesilovačem AirLynx Wireless 802.11
 • Serverová licence NetExchange
 • 3 sady FieldLynx pro řízení disciplíny
 • Dvě sady AirCyber pro mobilní přístup k výsledkům
 • Jedna sada ClerkLynx – nástroj pro vzdálený zápis
 • Software pro řízení závodů LynxPad – dostupné v mnoha jazycích: anglickém, francouzském, italském, španělském, ruském, německém
  POZN: další jazyky (včetně znakových) jsou dostupné na vyžádání
   

Funkce

 • Bezdrátové pokrytí celého stadionu pro nahrávání a stahování disciplín a příprava na bezdrátové výsledkové tabule a větroměry.
 • Software FieldLynx vhodný pro řízení všech technických disciplín: skoku dalekého, trojskoku, skoku vysokého, skoku o tyči, vrhu koulí, hodu kladivem, hodu diskem, hodu oštěpem, hodu břemenem
 • Volná konfigurace disciplín: pravidla, postupy, výšky latěk, pokusy, atd.
 • Software dostupný v mnoha jazycích.
 • Možnost upgradu software na přímý přenos dat na širokou škálu displejů, větroměrů a EDM.

Mobilní řízení závodů s kapesními počítači

Součástí balíčku Competition Field Event jsou tři programy běžící na systému Windows CE:

 • FieldLynx – software pro řízení technických disciplín. Žádný jiný systém řízení technických disciplín není tak uživatelsky přívětivý, přenosný a flexibilní, od zápisu sportovců po distribuci výsledků.
 • ClerkLynx – plně bezdrátový systém zařazování do rozběhů přímo na stadionu v jiném místě, než kde je umístěno hlavní počítačové pracoviště pro řízení závodů LynxPad. ClerkLynx stahuje jména sportovců, umožňuje obsluze kombinovat je do rozběhů a poté nahrává nové startovní listiny do systému FinishLynx.
 • AirCyber – dokonalý nástroj pro rozhodčí, hlavní rozhodčí a trenéry. Všechny výsledky včetně cílových fotografií lze stahovat do kapesního počítače a sledovat tak průběh disciplín a dokonce řešit spory přímo na místě, nikoli v místnosti časoměřičů.

FieldLynx ~ uživatelsky přívětivý, přenosný, flexibilní

Prostřednictvím softwaru FieldLynx a kapesního počítače e můžete bezdrátově připojit k počítači, na němž je provozován software LynxPad pro řízení závodů, a získat tak seznam závodníků v jednotlivých disciplínách.
Přenosný počítač vám dále umožní: sledovat řádnost soutěže, zadávat výsledky, hodnotit disciplínu a poté nahrát výsledky zpět do hlavního počítače – vše bez pracného zadávání informací, pouze značky sportovce.
Vzdálený přístup do databáze disciplín
Snadná volba disciplíny
Možnost nastavení disciplín
Jednoduché a přehledné rozhraní pro výběr sportovce
dostupné v několika jazycích ~ včetně ruského, korejského a znakových jazyků
Integrované odpočítávání na obrazovce s daty sportovce
Snadné a intuitivné zadávání značek
Okamžité sestavení finálového běhu z několika rozběhů