BALÍČEK "COMPETITION ELITE"

COMPETITION ELITE

KOMPLEXNÍ SYSTÉM BAREVNÝCH CÍLOVÝCH FOTOGRAFIÍ S OPTICKÝM HLEDÁČKEM A RÁDIO VÝM PŘENOSEM STARTOVNÍHO SIGNÁLU PODLE PŘEDPISŮ IAAF

Předpis IAAF 165:13 (vydání 2006 - 2007)

Plně automatický postup na pořizování cílových fotografií: Při všech závodech by měla být používána plně automatizovaná zařízení, která jsou certifikována IAAF.

Balíček Competition Elite obsahuje všechny komponenty balíčku COMPETITION plus další komponenty.

Balíček Competition Elite je kompletní systém časomíry s barevnou kamerou. Potřebujete pouze jeden počítač a můžete si provádět měření Vašich závodů v lehké atletice sami. Kromě toho balíček obsahuje dva inovační postupy pro zjednodušení a rychlejší provádění instalace. Jedním z nich je optický hledáček s objektivem F-mount 28-105mm a druhým je rádiový system přenosu startu podle IAAF

 

VLASTNOSTI BALÍČKU

Základem pro balíček Competition Elite je balíček Competition. Balíček Competition Elite obsahuje navíc ještě dva komponenty, které umožňují snadnější a rychlejší instalaci: rádiový systém přenosu startovního signálu a optický hledáček, který byl speciálně vyvinutý firmou Lynx. Jedinečným hledáčkem vyvinutým firmou Lynx můžete sledovat přesně to, co v tomto okamžiku vidí kamera. Pak využijete stupnice a určíte dálku a rozlišení. Hledáček je vybaven objektivem se zoomem 28-105mm f2.8-3.8 a je kompatibilní s mnoha objektivy s připojením Nikon.

Rádiový systém přenosu startovního signálu RadioLynx vytlačuje ze stadionů a sportovišť kabely. Není již nutno táhnout kabely na vzdálenosti 100m, 200m, 1500m, a 400m. Bezpečná technologie rádiového přenosu startu je velmi výkonná, vyznačuje se jednoduchou obsluhou a je spolehlivá. Ani ztracený nebo přerušený přenos není problém – zmáčknete tlačítko pro opakování a tím odešlete startovní čas ještě jednou měření času FinishLynx. S prodlevou méně než 0.001 sekund splňuje systém RadioLynx pravidla IAAF 165:14.

 

KOMPONENTY

 • Kamera EtherLynx – 2000
  1000 snímků/sekundu, barevná kamera
  • Připojení "F-mount" s optickým hledáčkem a automatickým nastavováním objektivu
  • F-mount 28mm -105mm f/2.8 objektiv se zoomem (připojení NIKON)
 • Kompletní profesionální stativ vč. hlavy stativu pro kameru
 • Kamera včetně kompletního vybavení a startovacích kabelů
 • Zabudované rozhraní k velkým displejům pro zobrazování výsledků a větroměr
 • FinishLynx 32
  software pro časomíru s integrovanou databází
 • LynxPad
  software pro zpracování dat výsledků v lehké atletice
 • RadioLynx
  Certifikovaný systém rádiového přenosu startu